Prawo do odstąpienia od umowy

  1. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości zanim Sklep zleci jego doręczenie. Anulowanie zamówienia możliwe jest tylko poprzez kontakt
    z obsługą Sklepu (patrz zakładka „Kontakt”). Sklep każdorazowo potwierdzi anulowanie zamówienia osobną wiadomością e-mail. Za anulowane uznaje się tylko te zamówienia, których anulacja została potwierdzona zwrotnie przez Sklep.
  2. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014 poz.827), jeśli towar nie był używany i pozbawiony fabrycznego opakowania lub w żaden inny sposób zniszczony lub wykorzystany, można go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki (Dz. U. 2014, poz. 827). Termin czternastodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia doręczenia towaru. W przypadku zwrotu towaru przez Klienta, koszt przesyłki pokrywa Klient.
  3. W celu odstąpienia od umowy, należy wypełnić FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY dostępny na stronie internetowej sklepu w zakładce „Odstąpienie od umowy’ i wraz z nim odesłać towar na adres siedziby firmy.
Google+