Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: bio-D

LAUNDRY BLEACH (LAUNDRY BOOSTER)

antybakteryjny wybielacz-odplamiacz

400g

Skład odplamiacza oparty jest na naturalnym tlenie (mającym właściwości antybakteryjne i odkażające), usuwający plamy zarówno z białych i z kolorowych tkanin. 

Stosowanie:

- pralki automatyczne - dodaj łyżkę stołową (15g) oprócz zwykłej ilości proszku lub płynu do prania

- pranie ręczne dodaj łyżkę stołową (15g) na każde 5 litrów wody oprócz zwykłej ilości proszku lub płynu do prania

- namaczanie - dodaj łyżkę stołową (15g) na każde 5 litrów letniej wody, rozpuść i namocz na godzinę lub zostaw na noc w razie silnego zabrudzenia. Następnie wyprać przy użyciu preferowanego proszku lub płynu do prania. 

Nie stosować do jedwabiu, wełny lub lub tkanin nietrwale barwionych.

Skład: 
15-30% cabonate sodu, nadwęglan sodu, siarczan sodu 5-15% organiczne środki maskujące Poniżej 5% anionowych środków powierzchniowo czynnych, koloidy celulozy, TAED aktywator.

Ostrzeżenie 
W przypadku kontaktu z rozcieńczonym lub nierozcieńczonym Laundry Booster, spłukać zimną wodą i zasięgnąć porady lekarza, zabierając opakowanie ze sobą. Nie połykać. W razie przypadkowego połknięcia rozcieńczonego lub nierozcieńczonego Laundry Booster, wypić kilka szklanek wody lub mleka i wezwać pomoc medyczną, zabierając opakowanie ze sobą.

Napisz opinię
2015-04-25 17:59:12 - ekoMama

Bardzo fajna rzecz przy małym dziecku i jego wrażliwej skórze. Dobrze czyści,a nie ma w składzie tyle szkodliwej chemii co popularne odplamiacze. Polecam mamom ;)

Google+