Realizacja zamówienia: 7 dni
Producent: AURA HERBALS

BIOAKTYWNE ŹRÓDŁO JODU

250ml

Jod przyczynia się do utrzymywania prawidłowego metabolizmu energetycznego, odpowiada za prawidłową pracę gruczołu tarczowego i prawidłową produkcję hormonów tarczycy oraz pomaga zachować zdrową skórę. SUPLEMENT DIETY Jodadrop to roztwór wodny doustny - zawartość jodu aktywnego biologicznie: 7,5 mg/250ml (30 mg/l). 250ml (83 dawki po 3ml lub 50 dawek po 5ml).

zalecane spożycie:  do miarki dozującej wlać roztwór do odmierzonej zawartości: 3ml lub 5ml. Odmierzoną porcję wymieszać z wodą lub napojem bezalkoholowym i wypić. dawkowanie: osoby dorosłe: stosować 1 porcję dziennie: 3ml zawiera 90ug jodu (60% RWS*); kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące: 1 porcja dziennie: (5ml) zawiera 150ug jodu (100% RWS*) *RWS:  Referencyjna Wartość Spożycia

UWAGA!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. składniki:  woda, jodek potasu, jodek sodu, jodan potasu, jodan sodu

UWAGA! W przypadku chorób tarczycy skonsultować się z lekarzem. Przy stosowaniu przez kobiety w ciąży oraz karmiące: skonsultować się z lekarzem. Należy pamiętać, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci w temperaturze pokojowej (5°C-25°C). Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Google+