Realizacja zamówienia: 7 dni
Producent: AURA HERBALS

PROSZEK ZASADOWY Ph CONTROL Mg+

300g

Dla prawidłowego funkcjonowania organizmu niezbędna jest równowaga kwasowo-zasadowa w organizmie człowieka. Nieprawidłowa dieta często powoduje, że organizm często jest zbyt zakwaszony. Zbyt kwaśny odczyn w żołądku może doprowadzić do wielu chorób. Proszek zasadowy ph Control wspomaga przywrócenie równowagi kwasowo?zasadowej dzięki podniesieniu pH organizmu do optymalnego poziomu. PH Control posiada odczyn zasadowy, dzięki czemu zmniejsza zakwaszenie organizmu i neutralizuje nadmiar kwasów w żołądku. Proszek zasadowy pH Control jest polecany również osobom chcącym uzupełnić dietę w m. in. magnez, wapń oraz cynk oraz witaminę C. BEZ CUKRU  PH Control zaspokaja całkowicie zalecaną dawkę dzienną magnezu do spożycia.   Cynk przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu skóry, paznokci i włosów. Korzystnie wpływa na prawidłowy metabolizm makroskładników, węglowodanów i kwasów tłuszczowych. Cynk i witamina C przyczyniają się do ochrony składników komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Wspomagają również prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. 

SPOSÓB UŻYCIA:

1 raz dziennie 8 gram (pół łyżeczki od herbaty) rozpuścić w szklance wody i wypić.  

PRZECIWSKAZANIA:

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników suplementu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.  

WARTOŚĆ ODŻYWCZA 100g:

wartość energetyczna: 900kJ

białko: 0g

węglowodany: 39g

w tym cukry: 0g

tłuszcze: 0g

w tym nasycone: 0g

błonnik: 0g

sód: 4,25g

wapń: 8,38g (w 8g: 0,67g - 84% RWS)

potas: 7,88g (w 8g: 0,63g - 32% RWS)

magnez: 6,63g (w 8g: 0,53g - 143% RWS) 

witamina C: 1g (w 8g: 0,08g - 100% RWS)

cynk: 43,8mg (w 8g: 3,5mg - 35% RWS)

witamina B6: 14mg (w 8g: 1,12mg - 80% RWS)

*RWS referencyja wartość spożycia

składniki: 

maltodekstryna, węglan wapnia, cytrynian potasu, wodorotlenek magnezu, węglan sodu, cytrynian wapnia, węglan potasu, węglan magnezu, ksylitol, dicytrynian magnezu, witamina C (kwas L-askorbinowy), glukonian cynku, witamina B6 (pirydoksyna), aromat pomarańczowy.

UWAGA!

Należy pamiętać, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, niedostępnym dla dzieci.

Google+