Realizacja zamówienia: 4 dni
Producent: EDL Etamine du Lys

TLENOWE TABLETKI WYBIELAJĄCO - ODPLAMIAJĄCE

20szt

Tabletki wybielająco-odplamiające. Zawierają aktywny tlen o działaniu wybielającym i poprawiającym skuteczność prania. 3 warstwy tabletek usuwają plamy w niskich temperaturach, szczególnie z owoców, kawy, herbaty, wina, trawy. Czyszczą i zapobiegają osadzaniu się kamienia w pralce i w zmywarce.  Aktywny tlen doskonale wybiela i wspomaga skuteczność prania.

BEZ FOSFORANÓW - BEZ EDTA - BEZ ROPY NAFOTWEJ

Sposób użycia:

Wyjąć tabletkę z koszulki i włożyć do bębna pralki, niezależnie od preparatu do prania. 1 tabletka jest wystarczająca nawet przy bardzo twardej wodzie. Uruchomić pralkę bez prania wstępnego.

Nie zaleca się używania tabletek do delikatnych tkanin - wełny, jedwabiu itp.

Skład:

> 30% tlenowe środki wybielające (nadwęglan sodu) < 5-15% kwas cytrynowy (czynnik odkamieniający) <5% surfaktanty niejonowe < 5% enzymy (niemodyfikowane genetycznie – nie GMO)

Ostrzeżenie: produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Środek drażniący skórę i oczy. W przypadku dostania się do oczu niezwłocznie przepłukać je dużą ilością wody i skonsultować się z lekarzem. W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i, jeśli to możliwe, okazać lekarzowi opakowanie produktu. Chronić przez wysoką temperaturą.

Opakowanie: 20szt / 400g

Google+