Realizacja zamówienia: 4 dni
Producent: Etja

OLEJEK ETERYCZNY POMARAŃCZA

10ml

Naturalny olejek otrzymywany z owoców drzewa pomrańczowego (Citrus Dulcis Oil)

DZIAŁANIE: tonizujące, antyseptyczne, przeciwskurczowe, tonizujące, antydepresyjne, ułatwia zasypianie, odrężające

właściwości antyseptyczne, uspakajające i tonizujące

- doskonały przy wszelkiego rodzaju depresjach, napięciach nerwowych, skurczach mięśni

Jak wszystkie olejki cytrusowe, jest światłoczuły i nie należy go stosować podczas opalania i wystawiana skóry na promieniowanie UV.

Pochodzenie: Włochy

Olejki eteryczne są skoncentrowaną esencją ekstraktów pozyskiwanych z drzew, krzewów ich liści, korzeni, kłączy, nasion, owoców, kory i kwiatów z różnych zakątków świata. Olejki znane i używane są od najdawniejszych czasów do pielęgnacji urody i zdrowia wywierając przy tym korzystny wpływ na skórę, samopoczucie fizyczne, umysłowe i emocjonalne.

Aktywne składniki olejków eterycznych stymulują naturalne funkcje skóry, a ich magiczne działanie obejmuje w równym stopniu fizyczną stronę funkcjonowania organizmu człowieka jak i jego wnętrze emocjonalne i duchowe.

Terapia z udziałem olejków jest procesem długofalowym, nie działa natychmiastowo tak jak syntetyczne chemikalia, które łykamy bez zastanowienia gdy coś nas boli. Dlatego jednorazowe i przypadkowe użycie olejków, nalewek i różnego rodzaju produktów ziołowych nie przyniesie nam natychmiastowych widocznych efektów.
Nie żałuj poświecić czasu na kurację olejkami, ziołami, bo powrót do naturalnych źródeł leczniczych, zdrowego stylu życia na przestrzeni czasu pozwoli zachować Ci zdrowie i dobre samopoczucie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Google+