Realizacja zamówienia: 4 dni
Producent: Etja

OLEJEK ETERYCZNY DRZEWO RÓŻANE

10ml

Naturalny olejek otrzymywany z rosnącego w dżungli amazońskiej wiecznie zielonego drzewa róźanego (Aniba Rosaeodora Oil)

DZIAŁANIE: antydepresyjne, przeciwbólowe, tonizująco, dezodorująco, przywraca równowagę psychiczną

- pobudza rozwój komórek i regeneruje tkanki (trądzik, blizny, zmarszczki)

- przywraca równowagę i spokój umysłu dzięki właściwością stabilizacyjnym centralny układ nerwowy

- łagodzi bóle głowy, mdłości oraz stany depresyjne

- stymuluje namiętność przez co pomaga w oziębłości seksualnej

Pochodzenie: Brazylia, Francja

STOSOWANIE:

MASAŻ: 3-5 kropli olejku eterycznego dodać do 12 kropel olejku nośnikowego (np. z dzikiej róży, słodkich migdałów), a następnie kulistymi ruchami dłoni masować ciało.

KĄPIEL: 5-7 kropli olejku wlać do wanny wypełnionej 1/3 wody o temperaturze 35C. Należy starannie rozprowadzić olejek po powierzchni wody. Czas kąpieli 10-15 minut.

INHALACJA: 5-7 kropli olejku dodać do naczynia z gorącą wodą i wdychać powstające opary przez 5-10 minut

Olejki eteryczne są skoncentrowaną esencją ekstraktów pozyskiwanych z drzew, krzewów ich liści, korzeni, kłączy, nasion, owoców, kory i kwiatów z różnych zakątków świata. Olejki znane i używane są od najdawniejszych czasów do pielęgnacji urody i zdrowia wywierając przy tym korzystny wpływ na skórę, samopoczucie fizyczne, umysłowe i emocjonalne.

Aktywne składniki olejków eterycznych stymulują naturalne funkcje skóry, a ich magiczne działanie obejmuje w równym stopniu fizyczną stronę funkcjonowania organizmu człowieka jak i jego wnętrze emocjonalne i duchowe.

Terapia z udziałem olejków jest procesem długofalowym, nie działa natychmiastowo tak jak syntetyczne chemikalia, które łykamy bez zastanowienia gdy coś nas boli. Dlatego jednorazowe i przypadkowe użycie olejków, nalewek i różnego rodzaju produktów ziołowych nie przyniesie nam natychmiastowych widocznych efektów.
Nie żałuj poświecić czasu na kurację olejkami, ziołami, bo powrót do naturalnych źródeł leczniczych, zdrowego stylu życia na przestrzeni czasu pozwoli zachować Ci zdrowie i dobre samopoczucie.

Google+