Realizacja zamówienia: 4 dni
Producent: Etja

OLEJEK ETERYCZNY PACZULA

10ml

Naturalny olejek otrzymywany z krzewu paczuli uprawianej głównie w Azji Pogestemon Cablin Oil;

DZIAŁANIE:  antyseptyczne, przeciwkurcczowe, bakteriobójcze, antydepresyjne, afrodyzjak, pomaga w leczeniu schorzen skórnych;

-łagodzi stany zapalne, trądzik, wysypkę;

-ujędrnia skórę;

-przydatny w łagodzeniu depresji i wszelkich dolegliwości stresogennych;

-antidotum na ukąszenia  żmiji;

Pochodzenie:  INDONEZJA

Olejki eteryczne są skoncentrowaną esencją ekstraktów pozyskiwanych z drzew, krzewów ich liści, korzeni, kłączy, nasion, owoców, kory i kwiatów z różnych zakątków świata. Olejki znane i używane są od najdawniejszych czasów do pielęgnacji urody i zdrowia wywierając przy tym korzystny wpływ na skórę, samopoczucie fizyczne, umysłowe i emocjonalne.

Aktywne składniki olejków eterycznych stymulują naturalne funkcje skóry, a ich magiczne działanie obejmuje w równym stopniu fizyczną stronę funkcjonowania organizmu człowieka jak i jego wnętrze emocjonalne i duchowe.

Terapia z udziałem olejków jest procesem długofalowym, nie działa natychmiastowo tak jak syntetyczne chemikalia, które łykamy bez zastanowienia gdy coś nas boli. Dlatego jednorazowe i przypadkowe użycie olejków, nalewek i różnego rodzaju produktów ziołowych nie przyniesie nam natychmiastowych widocznych efektów.
Nie żałuj poświecić czasu na kurację olejkami, ziołami, bo powrót do naturalnych źródeł leczniczych, zdrowego stylu życia na przestrzeni czasu pozwoli zachować Ci zdrowie i dobre samopoczucie.

Google+