Realizacja zamówienia: 4 dni
Producent: OlVita

ŚLĘŻAŃSKI OLEJ RZEPAKOWY TŁOCZONY NA ZIMNO

EXTRA VIRGIN

500ml

Powstały ze specjalnie wyselekcjonowanych nasion rzepaku pochodzących od okolicznych rolników. Intensywnie żółta, złocista barwa oleju rzepakowego oraz jego charakterystyczny smak i wysoka jakość czynią go produktem chętnie kupowanym przez naszych klientów. Olej rzepakowy za sprawą dużej zawartości kwasu tłuszczowego omega-9 jest nazywany ”oliwką północy”. Jego oddziaływanie zdrowotne jest porównywalne ze stosowaniem w diecie oliwy z oliwek tłoczonej na zimno.

Olej jest w 100 % naturalny, nie posiada w składzie dodatkowych antyutleniaczy, konserwantów oraz barwników. Ponadto olej zawiera około 30mg/100g produktu naturalnej witaminy E, która jest silnym antyutleniaczem, niezbędnym do "wymiatania" z naszego organizmu wolnych rodników. Witamina E przyspiesza także gojenie się ran oraz poprawia ukrwienie skóry. Pamietać należy, że naturalna witamina E jest 2 razy bardziej skuteczna w działaniu od syntetycznej witaminy E.

Stosowanie:

do sałatek, surówek, potraw przyrządzanych na zimno i gorąco, śledzi oraz majonezu, do krótkotrwałego podgrzania na patelni, jednakże na małym ogniu.  

Skład:

100% olej rzepakowy

 

Google+