Realizacja zamówienia: 4 dni
Producent: Rainforest Foods

EKOLOGICZNA TRAWA JĘCZMIENNA W PROSZKU

200g

Młode liście jęczmienia to przede wszystkim bogactwo chlorofilu, który jako główny składnik w procesie fotosyntezy jest podstawą wszelkiego życia roślinnego. Chlorofil ma strukturę bardzo zbliżoną do hemoglobiny we krwi. Badania dowodzą że młode liście jęczmienia zawierają również aminokwasy, witaminy oraz minerały. Białko w trawie jęczmiennej zawiera 18 z 22 aminokwasów, w tym wszystkie 8 niezbednych aminokwasów egzogennych czyli te, które nasz organizm nie może wyprodukować dlatego muszą być dostarczane w codziennej diecie.

Młode liście jęczmienia są bardzo bogate w witaminy. Zawierają np. 30 razy więcej witaminy B1 niż mleko, 7 razy więcej witaminy C niż pomarańcze. To również istotne źródło beta karotenu, kwasu foliowego, błonnika i aktywnych enzymów. Młoda trawa jęczmienna jest również doskonałym naturalnym źródłem składników mineralnych, w tym wapnia, miedzi, żelaza, magnezu, fosforu i potasu.

Sposób użycia:

Dziennie do 6 łyżeczek trawy jęczmiennej  popijając wodą, najlepiej 30 minut przed posiłkiem. 

skład:

500mg proszkowana Trawa Jęczmienna (Hordeum vulgare)* 

* certyfikat ekologiczny

UWAGA!

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Sposób przechowywania: Suplementy diety należy przechowywać w sposób  niedostępny dla małych dzieci. Z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego, w temperaturze poniżej 30C.

Google+