Realizacja zamówienia: 4 dni
Producent: Rainforest Foods

EKOLOGICZNA SPIRULINA W PROSZKU

200g

Spirulina to alga należąca do najstarszych form życia na Ziemi. Wieki temu była używana przez Azteków jako codzienne pożywienie, a dziś uważana jest za kluczowy element azjatyckiej diety. Głównym składnikiem odżywczym spiruliny jest stanowiące 60-70% białko. Zawiera ono wszystkie 8 niezbędnych aminokwasów egzogennych, czyli takich które musimy dostarczać wraz z pożywieniem. To czyni spirulinę świetnym źródłem białka. Efekt ten jest wzmocniony przez obecność istotnych witamin i minerałów, witaminy A, B1, B2, B6, żelaza, wapnia, antyoksydantów i enzymów. Ponadto spirulina zawiera chlorofil oraz fytocjaninę. Spirulina wzmacnia organizm, opóźnia procesy starzenia, wspomaga pracę centralnego układu nerwowego.

Zalecane spożycie:

W pierwszym tygodniu pół łyżeczki spiruliny w połączeniu z wodą, sokiem lub smoothie raz lub dwa razy dziennie. Po pierwszym tygodniu zwiększyć dawkowanie do 1 łyżeczki spiruliny.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

skład:

Spirulina (Arthrospira platensis)*  1 łyżecja=5g

*surowiec pochodzenia ekologicznego

UWAGA!

Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.Warunki przechowywania: Suplementy diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 30C. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Google+